Darmowa reklama dla warsztatu samochodowego

Dla warsztatów
FixMyCar.pl

Każdy biznes potrzebuje dobrej reklamy, dzięki której możliwe jest osiągnięcie sukcesu, zyskanie dodatkowych klientów oraz zarobienie większych pieniędzy. Nie inaczej wygląda sytuacja w przypadku warsztatów samochodowych. Istnieje wiele różnych miejsc, w których możliwe jest reklamowanie swoich usług. Warto zwrócić na nie uwagę.

Wielu mechaników myśli, że reklamowanie swojego warsztatu może być bardzo drogie. Nic bardziej mylnego. Istnieje bowiem wiele różnych miejsc, w których można się reklamować zupełnie za darmo i do tego niezwykle skutecznie. Taka reklama w połączeniu z pozytywnymi opiniami klientów zadowolonych z usług firmy, przełoży się na wzrost liczby klientów i zwiększenie zysków warsztatu.

Reklamy w darmowych gazetach

Istnieje wiele bezpłatnych gazet i gazetek, które umożliwiają umieszczanie ogłoszeń na ich łamach zupełnie za darmo lub za symboliczną opłatą. Dzięki temu można poinformować potencjalnych lokalnych klientów o swoim istnieniu i promować swoje usługi nie ponosząc przy tym dużych, a często nawet jakichkolwiek kosztów.

Reklama internetowa

Jeśli chodzi o skuteczność i niskie koszty to najlepszym miejscem do reklamowania swojego warsztatu jest Internet. W sieci można bowiem znaleźć bardzo wiele różnych serwisów ogłoszeniowych, które pozwalają na bezpłatne umieszczanie informacji na temat swojej firmy, wizytówek firmowych, itp. Oczywiście istnieje możliwość wykupywania większych reklam na dużych portalach czy też serwisach z filmami, jednak istnieje sporo dobrze wypozycjonowanych serwisów ogłoszeniowych oferujących skuteczne reklamy za darmo.

Reklama w FixMyCar i korzyści z nią związane

fixmycarJeśli mowa o darmowej reklamie warsztatu samochodowego w Internecie to godnym polecenia serwisem jest FixMyCar.pl.

Na stronie tej znajduje się baza wizytówek warsztatów samochodowych z całej Polski. Dzięki niej każdy może znaleźć dobre lokalne warsztaty w pobliżu miejsca wystąpienia awarii auta.

Warto korzystać z tej strony udając się w dalszą trasę. Dzięki temu wiadomo do kogo się udać, jeśli spotka nas niemiła niespodzianka.

Serwis ten oferuje również wiele korzyści warsztatom, które postanowiły się tam zareklamować.

Dzięki umieszczeniu swojej wizytówki, firma stanie się bardziej rozpoznawalna i będą mogli ją odnajdywać lokalni klienci oraz osoby, których auta uległy nagłej awarii w miejscowości, w której działa dany warsztat.

fixmycar wersja mobilnaIstnieje wiele korzyści związanych z umieszczeniem reklamy w serwisie FixMyCar:

  • dodanie swojego warsztatu do bazy wizytówek jest całkowicie darmowe,
  • precyzyjna wyszukiwarka pozwala na szybkie znalezienie reklamowanego warsztatu,
  • strona oferuje kalendarz do umawiania wizyt z klientami – jest on dostępny za darmo,
  • właściciele reklamowanych warsztatów mogą na bieżąco sprawdzać statystyki odwiedzin ich wizytówek.

Warto dodać, że wizytówka umieszczona we wspomnianym wyżej serwisie, będzie doskonale widoczna nie tylko na komputerach.

Strona jest bowiem przystosowana do przeglądania na tabletach, telefonach komórkowych i innych urządzeniach mobilnych z dostępem do Internetu. Korzystając z tej strony, można uzyskać profesjonalną wizytówkę wpływającą korzystnie na wizerunek firmy.

Wspomniany wyżej system kontroli statystyk jest zaawansowanym narzędziem przedstawiającym informację na temat ilości odsłon wizytówki, numeru telefonu, itp.

Warto korzystać z serwisu FixMyCar, ponieważ widać, że oferuje on wiele korzyści przedsiębiorcom prowadzącym warsztaty samochodowe.

Zarejestruj warsztat samochodowy