Regeneracja filtrów DPF Sosnowiec

Regeneracja filtrów DPF Sosnowiec

Ul. Jankego 52
40-612 Katowice
Godziny otwarcia Dziś nieczynne

Witamy warsztat Auto - expert zajmuję się kompleksowo naprawą wszystkich marek samochodów. Zakres obejmuje pełna mechanikę wyłączając jedynie...
Ul. Morcinka 38
42-580 Wojkowice
Godziny otwarcia Dziś nieczynne

Bierząca obsługa pojazdów, wymiana olejów, płynów oraz części eksploatacyjnych od ręki. Chiptuning, usuwanie DPF EGR Naprawa sa...
Ul. Siemianowicka 9A
40-301 Katowice
Godziny otwarcia Dziś nieczynne

NAPRAWY KOMPLEKSOWE SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH DO 3,5T

W wielu autach stosowane są filtry DPF. Montowane są głównie w pojazdach z silnikami diesla, ale coraz częściej stosuje się je również w autach na benzynę. Są to elementy oczyszczające spaliny zgodnie z obowiązującymi standardami. Filtry te po przefiltrowaniu większej ilości spalin ulegają jednak zużyciu.

Zapchany filtr cząstek stałych może mieć wiele objawów, takich jak:

· spadek mocy jednostki napędowej,

· nierówna praca silnika,

· podwyższony poziom spalania,

· czarny dym wydostający się z wydechu,

· żółta kontrolka „check engine” zapala się.

Filtry takie wypalają od czasu do czasu sadzę. W tym celu konieczna jest jazda w trasie z większą prędkością. Innymi słowy jazda miejska w większych miastach (np. w Sosnowcu) może mieć negatywny wpływ na regularność i skuteczność dopalania filtrów.

Fachowe rozwiązywanie problemów z zapchanymi filtrami

W Sosnowcu można znaleźć sporo profesjonalnych warsztatów specjalizujących się w filtrach typu DPF. Oferują one wysokiej jakości usługi, takie jak czyszczenie DPF. Dzięki nowoczesnym technologiom można skutecznie oczyszczać filtry z nagromadzonych zanieczyszczeń. Decydując się na profesjonalne mycie DPF, otrzymuje się z powrotem filtr, który odzyskał sprawność nawet w 99%.

Czy pomoc fachowców jest godna polecenia?

Poszukiwanie profesjonalnych firm z Sosnowca, specjalizujących się w filtrach DPF to świetny pomysł. Fachowa regeneracja filtrów DPF to doskonała alternatywa dla bardzo kosztownej wymiany filtra na nowy. Rozwiązanie to jest jak najbardziej legalne, w przeciwieństwie do całkowitego usuwania takich filtrów z auta.