Regeneracja filtrów DPF Wrocław

Regeneracja filtrów DPF Wrocław

Ul. Osiniecka 1
54-530 Wrocław Fabryczna
Godziny otwarcia 08:00-16:00

Serwis aut francuskich Wrocław
Ul. Przemkowska 12
54-426 Wrocław Fabryczna
Godziny otwarcia 08:00-17:00

Ul. aleja Wiśniowa 81
53-126 Wrocław Krzyki
Godziny otwarcia 08:00-18:00

Auto Plus Garage to warsztat samochodowy zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy Wiśniowej 81. Jesteśmy renomowaną placówką, która od lat...
Ul. Majowa 22
52-200 Karwiany
Godziny otwarcia 08:00-17:00

Pomoc drogowa, mechanika pojazdowa, wulkanizacja, oleje, hamulce, zawieszenia

W nowoczesnych pojazdach stosowane są rozwiązania wpływające na ich wydajność oraz ekologię. Bardzo ważnym elementem jest filtr cząstek stałych odpowiedzialny za czystość i jakość spalin. Część ta odpowiada za wyłapywanie cząstek sadzy i innych zanieczyszczeń szkodliwych dla środowiska oraz ludzkiego zdrowia.

Wiadomo, że w miarę upływu kilometrów, w filtrze gromadzi się coraz więcej sadzy, która od czasu do czasu jest wypalana. Intensywne użytkowanie auta w dużym mieście, takim jak Wrocław, może jednak utrudnić ten proces. Na szczęście istnieje skuteczna metoda radzenia sobie z zapchanymi filtrami.

Profesjonalna regeneracja DPF we Wrocławiu

Na obszarze Wrocławia i okolic działają specjalistyczne warsztaty. Ich główną specjalizacją jest skuteczna regeneracja filtrów DPF. Dzięki tej usłudze można odetkać filtr i przywrócić jego sprawność. Znikną również objawy takie jak spadek mocy silnika, czarny dym wydostający się z wydechu czy też wyższy poziom spalania paliwa. Wspomniane warsztaty stosują nowoczesne narzędzia i urządzenia, dzięki którym czyszczenie DPF jest szybkie, skuteczne, dokładne i niedrogie.

Najważniejsze zalety regeneracji filtrów typu DPF

Atutem fachowej regeneracji DPF jest duża skuteczność. Filtry są w stanie odzyskać swoją początkową sprawność. Dzięki temu ponownie będą wydajnie filtrować spaliny przez wiele kilometrów. Fachowe mycie DPF jest o wiele tańszą alternatywą dla drogiej wymiany filtra na nowy oraz dla nielegalnego wycinania takich filtrów.