Regeneracja filtrów DPF Toruń

Regeneracja filtrów DPF Toruń

Przykro nam, jeszcze nie mamy w bazie warsztatu wykonującego tę usługę.

Skupianie się wyłącznie na jeździe po większych miastach, takich jak Toruń, może wpłynąć negatywnie na różne elementy eksploatacyjne. Do ich grona zalicza się filtr cząstek stałych. Odpowiada on za skuteczne filtrowanie spalin. DPF wyłapuje sadzę oraz inne zanieczyszczenia stałe groźne dla środowiska naturalnego i ludzkiego zdrowia.

Po pewnym czasie, filtr DPF może zostać zapchany. Intensywna jazda miejska nie jest dobra ze względu na zaburzenia procedury wypalania sadzy. Warto więc od czasu do czasu ruszyć w trasę. Silnie zatkany filtr wymaga pomocy fachowców.

Profesjonalna regeneracja DPF w Toruniu

Istotną usługą dla posiadaczy samochodów wyposażonych w filtry cząstek stałych, jest fachowa regeneracja filtrów DPF. Na terenie Torunia można znaleźć sporo warsztatów oferujących taką usługę. Ich profesjonalna pomoc pozwala na odzyskanie do 99% sprawności filtra, który będzie skutecznie oczyszczał spaliny przez wiele kilometrów. Nowoczesne technologie stosowane w takich warsztatach umożliwiają czyszczenie DPF w sposób dokładny.

Czy warto korzystać z regeneracji DPF?

Fachowe mycie DPF to doskonała alternatywa dla kosztownej wymiany filtrów oraz ich nielegalnego wycinania. Po odzyskaniu sprawności przez filtr, możliwe jest oczyszczanie spalin i uniknięcie problemów z podwyższonym poziomem spalania. Jednostka napędowa odzyska swoją moc, a z wydechu będą się wydostawać spaliny odpowiedniej jakości.