Regeneracja filtrów DPF Radom

Regeneracja filtrów DPF Radom

Ul. Wiejska 50
26-600 Radom
Godziny otwarcia Dziś nieczynne

Regeneracja turbosprężarek do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych i rolniczych. Regeneracja filtrów DPF, FAP, KAT Dia...

Współczesne auta wyposażone są w nowoczesne elementy oraz urządzenia, które poprawiają sprawność ich działania i są istotne ze względów ekologicznych. Jednym z ważniejszych elementów jest filtr cząstek stałych, który ma za zadanie filtrować spaliny. Dzięki niemu są one oczyszczane z cząstek sadzy i innych szkodliwych zanieczyszczeń groźnych dla zdrowia ludzi i środowiska naturalnego.

Po pokonaniu wielu kilometrów, w filtrze gromadzi się sadza. Jest ona raz na jakiś czas wypalana, jednak w tym celu istotna jest jazda ze stałą prędkością na trasie. Skupianie się na jeździe po dużych miastach, takich jak Radom wpływa negatywnie na regularność i skuteczność wypalania. Na szczęście istnieją pewne metody przywracania filtrów DPF do sprawności.

Fachowa regeneracja filtrów typu DPF w Radomiu

W Radomiu i okolicach można znaleźć wiele profesjonalnych warsztatów. Specjalizują się one w wykonywaniu usługi, jaką jest regeneracja filtrów DPF. Jest to proces, dzięki któremu możliwe jest odetkanie filtra i przywrócenie jego sprawności. Dzięki temu auto odzyska swoją moc i przywrócony zostanie prawidłowy poziom spalania paliwa. W firmach specjalizujących się w regeneracji, stosowane są nowoczesne urządzenia oraz narzędzia. Są to atuty, dzięki którym czyszczenie DPF jest skuteczne, szybkie oraz niedrogie.

Główne zalety czyszczenia filtrów DPF

Podstawową zaletą profesjonalnej regeneracji DPF jest skuteczność i duża dokładność. Fachowcy są w stanie przywrócić nawet mocno zużyte filtry do początkowej sprawności. Fachowe mycie DPF to o wiele tańsza opcja w porównaniu z wymianą filtra na nowy. Dzięki temu można również uniknąć pokusy całkowitego wycięcia filtra co jest niezgodne z polskim i europejskim prawem.